Loading...

Cukrové perličky modro bílé 80g - FunCakes

Cukrové perličky jsou vhodné pro finální zdobení dezertů, dortů či pohárů. 80 g v balení.
Skladem 5 ks
U vás 5.10.2026

84 Kč
105 Kč / 100g
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 237 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Ján B.
Děkujeme. Nákup byl v pořádku.
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.

Ozdobte skvělé košíčky směsí ozdobných perliček. Shark mix je směsí modrých, bílých a černých kuliček. Skvělé na cookie nebo jako lemování koláčů a dortů. Složení: cukr, škrob (pšenice, kukuřice), glukózový sirup, barva: E131, E153, rostlinný olej (kokos), hydrogenovaný rostlinný tuk (palmový), zasklívací činidlo: E901.

Použití produktu

Zima, Den otců, Děti, Frozen

Hmotnost

Balení obsahuje: 80 g

Složení produktu

cukr, škrob (pšenice, kukuřice), glukózový sirup, barva: E131, E153, rostlinný olej (kokos), hydrogenovaný rostlinný tuk (palmový), zasklívací činidlo: E901

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 1635 kJ
Energetická hodnota kcal 390,7 kcal
Tuky 0,1 g
    - z toho nasycené mastné kyseliny 0,1 g
Sacharidy 96,0 g
    - z toho cukry 75,3 g
Bílkoviny 0,1 g
Sůl 0,0 g

Země původu

Holandsko

Další informace

Barva modrá / bílá
Výrobní společnost
Funcakes
Casablancaweg 20 Amsterdam 1047 HP
https://funcakes.com/

Technické parametry

Kategorie: Perly, perličky, šupiny a kamínky
Cukrový máček
Výrobce FunCakes
EAN 8720143517143
Kód produktu f51580

Recenze

Krásně barevné zdobení
V pořádku
100 %
Skvělé:-)
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Zlaté perličky 30g - Kovandovi

Zlaté perličky pro zdobení dortů, cukroví, zákusků a dalších cukrářských výrobků, 30g.

57 Kč
190 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Cukrové zdobení Královská růžová 80g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobení královská růžová směs. Balení 80 g.

101 Kč
126.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Akce
- 21%
Cukrové perličky metalické levandulové 2mm 80g - I LOVE CAKES

Cukrové perličky metalické levandulové 2mm 80g - I LOVE CAKES

Cukrové perličky 2 mm levandulové metalické. Balení 80 g.
101 Kč
80 Kč
100 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Bestseller
Zdobení fotbal 90g 0651 - Happy Sprinkles

Zdobení fotbal 90g 0651 - Happy Sprinkles

Cukrové zdobení ve tvaru fotbalových míčů pro ozdobu dortů i cupcakes. Balení 70 g.

212 Kč
235.6 Kč / 100g

Skladem > 10 ks